piątek, 23 września 2016

EmpireAdvertisement- start wrzesień 2016!

Tags

Od niedawna możemy znaleźć pozytywne opinie o programie EmpireAdvertisement. Przyjrzałem się temu z bliska i podzieliłem się zabranymi informacjami. Ważne jest by wybierać zawsze programy rozwojowe i sprawdzone. Dlatego postaram się przybliżyć więcej informacji na temat Empire Advertisement który prawdopodobnie będzie hitem na lata. A osoby które wcześniej zainwestują będą mogły się cieszyć na prawdę niezłymi sumami wyciągniętymi z systemu !
EmpireAdvertisement

Na czym zarabiamy:

  • na klikanie w linki reklamowe i oglądanie promowanych stron - zarobki od $0,01 do $0,02 od obejrzanej strony. Najczęściej ok. 20 linków / dzień. Czyli można do $0,40 / dzień na linkach zarobić
  • jednak głównym zarobkiem są paczki reklamowe - które dają min. 15% zwrotu. Czyli kupujemy paczkę za $5 i po pewnym dostajemy zwrot.. ale już $5,75. Poziom zwrotu jest uzależniony od ilości kupionych paczek. Bo idea zarabiania jest efekt skali - gdy kupimy np. 100 paczek po $5 -  to nasz zysk będzie już nie $0,75 a $75. A w praktyce za ilość paczek dostajemy jeszcze bonusy i kwota ta się zwiększa.
EmpireAdvertisement adpacki


Minimalny depozyt: 5$
Minimalna wypłata: 10$

Akceptowane systemy płatności: Payza, Payeer, SolidTrustPay, PerfectMoney

Prowizja od poleconych: 12% 5lvl (6%, 2%, 2%, 1%, 1%)

Wypłaty: 7 dni w tygodniu
Wszystkie wypłaty do 200$ są realizowane instant.
Prócz BTC - manualnie.

BARDZO WAŻNE - serwis jest również w języku POLSKIM. Dlatego bardzo łatwo się w nim odnaleźć nawet osobom gorzej znającym angielski.


Prowizja od poleconych: 12% 5lvl (6%, 2%, 2%, 1%, 1%)

Dodam, że program jest wypłacalny sam osobiście już wypłaciłem mała kwotę. W internecie jest też dużo potwierdzeń. Więc z płatnościami nie ma problemów.
W mojej opinii jest to bardzo rozwojowy i przyszłościowy program.
W szczególności moja opinia nie jest odosobniona.

Dodam jeszcze, że opinię o programie umacnia znany administrator który budzi zaufanie i jest gwarantem tego, że system na pewno będzie długo i dobrze funkcjonował.

Jeszcze raz zachęcam do inwestowania w system:

This Is The Oldest Page


EmoticonEmoticon